Zakochaj się w ADATA. Recenzuj produkty i wygrywaj nagrody!

Zakochaj się w ADATA. Recenzuj produkty i wygrywaj nagrody!

Opublikowany

Moc niespodzianek na 15. urodziny firmy ADATA! Oceń zakupiony produkt i wygraj jedną z nagród: super wytrzymały dysk zewnętrzny HD710M, power bank PV150, kamerkę sportową Polaroid lub iPada.

15 lat temu, w maju 2001 roku, powstała firma ADATA – obecnie jeden z liderów rynku pamięci DRAM oraz producent dysków zewnętrznych, SSD, kart pamięci, power banków i akcesoriów mobilnych. Aby uczcić tą wyjątkową rocznicę, ADATA organizuje konkurs z cennymi nagrodami. Konkurs, w którym udział mogą wziąć również polscy klienci i fani marki.

Podziel się swoimi wrażeniami i zgarnij nagrodę!
Co trzeba zrobić aby wziąć udział w urodzinowym konkursie? Wystarczy polecić innym internautom jeden z niedawno kupionych produktów ADATA.

Najprościej to zrobić poprzez wyrażenie swojej opinii na temat wybranego urządzenia w sklepie internetowym, w którym produkt został zakupiony. Fani marki mogą również podzielić się wrażeniami z użytkowania produktów ADATA na blogach lub forach tematycznych, ale również w serwisie YouTube oraz w portalach społecznościowych. Opinie i recenzje to nie wszystko. W konkursie można również wziąć udział, przygotowując autorski unboxing świeżo zakupionego produktu ADATA.

Opublikowane w sieci wrażenia należy zgłosić do udziału w konkursie, wypełniając specjalnie w tym celu przygotowany formularz online.

80 nagród co miesiąc!
Z konkursem urodzinowym ADATA związana jest loteria, w której co miesiąc przez trzy miesiące będzie można wygrać jedną z 80 cennych nagród: tablety iPad Air 2, wodo- i kurzoodporne dyski zewnętrzne ADATA HD710M 1 TB, kamery sportowe Polaroid Cube z kartami pamięci ADATA, lub zestawy power banków ADATA PV150. Losowanie nagród wśród autorów zgłoszonych opinii, recenzji oraz unboxingów odbędą się trzykrotnie: 20 maja, 17 czerwca i 15 lipca. Formularz zgłoszeniowy, kompletna lista nagród oraz szczegółowy regulamin loterii urodzinowej ADATA, dostępne są na stronie konkursowej.

O marce ADATA
ADATA™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM, przenośnych pamięci masowych oraz kart microSD i SD. Firma została założona w 2001 roku. Od samego początku rozwija się w oparciu o filozofię tworzenia innowacyjnych oraz wyjątkowych produktów. Ten prosty przepis, realizowany przez ponad dekadę, pozwolił stopniowo rozszerzać ofertę marki ADATA i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie. ADATA kieruje się hasłem – Love, Life, Dreams.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zakochaj_si__w_ADATA._Recenzuj_produkty_i_wygrywaj_nagrody_-_inf._prasowa.doc

doc | 148 KB

Pobierz
Zakochaj_si__w_ADATA._Recenzuj_produkty_i_wygrywaj_nagrody_-_inf._prasowa.pdf

pdf | 302 KB

Pobierz
004_ADATA_PV150.jpg

grafika | 222 KB

Pobierz
002_Konkurs_ADATA.jpg

grafika | 243 KB

Pobierz
003_ADATA_HD710M.jpg

grafika | 187 KB

Pobierz
001_ADATA_logo.jpg

grafika | 168 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.