XPG Dazzle: wydajne pamięci DDR4 z podświetleniem LED

XPG Dazzle: wydajne pamięci DDR4 z podświetleniem LED

Opublikowany

ADATA wprowadza na rynek XPG Dazzle – moduły DDR4 dedykowane dla graczy, entuzjastów OC oraz modderów. Pamięci cechują się dobrą podatnością na podkręcanie oraz unikalnym wzornictwem. Radiatory modelu Dazzle mają zintegrowane ledowe podświetlenie.

Idea stojąca za najnowszymi pamięciami DDR4 z linii XPG to połączenie wysokiej wydajności kluczowej dla graczy i overclockerów, z fenomenalnym wyglądem samych modułów. Stąd na konstrukcję XPG Dazzle składają się: wysokiej jakości chipy, 10-warstwowe PCB oraz idealnie dopasowane aluminiowe radiatory typu Thermal Conductive Technology. Moduły zwieńczone są osadzonymi w radiatorze paskami LED AVEXIR, które podkreślają ich agresywne wzornictwo oraz gamingowy charakter.  

Czarno-czerwona kolorystyka XPG Dazzle połączona z czerwoną iluminacją, pasuje m.in. do płyt głównych z serii: ASUS ROG, Gigabyte Gaming oraz MSI Gaming. Pamięci będą się znakomicie komponować z innymi podzespołami, dodatkowo doświetlając wnętrze każdej przeszklonej obudowy. Nadają się również do montażu na platformach typu test bench, z których chętnie korzystają najbardziej wymagający entuzjaści sprzętowi.  

Pamięci DDR4 z linii XPG Dazzle dostępne są w pojemnościach od 8 do 64 GB, w zestawach dual oraz quad channel (po dwa lub cztery moduły). Zależnie od modelu, oferują one prędkości od 2400 do 3200 MHz oraz pełne wsparcie dla Intel XMP 2.0. Zapisane profile umożliwiają ich szybkie i bezpieczne przetaktowanie. 

Wszystkie modele XPG Dazzle objęte są wieczystą gwarancją producenta – firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w maju. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

003_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 290 KB

Pobierz
XPG_Dazzle_DDR4_LED_Karta_Produktu_EN.pdf

pdf | 366 KB

Pobierz
XPG_Dazzle._Wydajne_pami_ci_DDR4_z_pod_wietleniem_LED_-_inf._prasowa_ADATA.pdf

pdf | 300 KB

Pobierz
XPG_Dazzle._Wydajne_pami_ci_DDR4_z_pod_wietleniem_LED_-_inf._prasowa_ADATA.doc

doc | 147 KB

Pobierz
002_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 109 KB

Pobierz
001_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
004_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 215 KB

Pobierz
005_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 357 KB

Pobierz
001_ADATA_logo.jpg

grafika | 168 KB

Pobierz
006_ADATA_XPG_Dazzle_DDR4_LED.jpg

grafika | 465 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.