GoRepair: Naprawy pogwarancyjne bez wychodzenia z domu

GoRepair: Naprawy pogwarancyjne bez wychodzenia z domu

Opublikowany

GoRepair to firma, która prezentuje zupełnie nowe podejście do kwestii pogwarancyjnych napraw sprzętu. Serwis oferuje prosty system zgłaszania usterek, natychmiastową wycenę oraz błyskawiczną i skuteczną realizację zleceń. W cenę wliczona jest także bezpieczna wysyłka kurierem. Na wszystkie wykonane usługi, GoRepair daje aż 12 miesięcy gwarancji.

Serwisy gwarancyjne producentów to usługi dostępne przez 2-3 lata od momentu zakupu. Zdecydowana większość usterek występuje jednak po upływie tego czasu. Użytkownicy, których sprzęt ulegnie uszkodzeniu, mają do wyboru jedną z dwóch opcji: odpłatną naprawę lub kupno nowego urządzenia. Pierwsza z reguły oznacza długotrwały i żmudny proces. Druga natomiast wiąże się z wysokimi kosztami. GoRepair proponuje trzecie rozwiązanie – szybki i rzetelny serwis, realizowany w systemie door-to-door.

GoRepair działa tak, aby klient miał do wykonania jak najmniej czynności. Specjaliści przygotowali wygodne narzędzie do zgłaszania usterek, które od razu podaje koszty usługi. Kurier odbiera uszkodzone urządzenie w miejscu wskazanym przez klienta, a po jego naprawie dostarcza pod wybrany adres. Płatność za usługę jest pobierana dopiero w momencie wydawania sprzętu. Dzięki temu cały proces – od wyceny zlecenia do odbioru urządzenia – przebiega bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.Wspomniane narzędzie, także w wersji mobilnej, jest dostępne na stronie internetowej GoRepair.pl. Procedura składa się zaledwie z 5 kroków. Na początku, należy wybrać rodzaj urządzenia, jego producenta oraz określić konkretny model. Następnie, z listy typowych usterek, trzeba wybrać tę, która występuje w zgłaszanym sprzęcie. Jeżeli nie ma jej na liście, wystarczy w kilku zdaniach opisać problem.

Dla zdecydowanej większości przypadków, całkowity koszt naprawy prezentowany będzie już w momencie zgłaszania usterki. W nietypowych, bardziej złożonych sprawach, pracownik serwisu skontaktuje się z klientem i przedstawi indywidualną wycenę. Ostatni krok to wpisanie danych kontaktowych i wybór dogodnego terminu na odbiór urządzenia przez kuriera. Zarówno odbiór, jak i dostawa sprzętu realizowane są bez dodatkowych opłat.Gwarancja udzielana na naprawy wykonane przez GoRepair wynosi aż 12 miesięcy. Jest to wynik ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników, wysokich standardów pracy oraz stosowania najnowszych technologii podczas wykonywania napraw. Dodatkowo każde urządzenie jest dokładnie testowane przed odesłaniem do klienta. Proces naprawy jest uznawany za zakończony dopiero wtedy, gdy klient jest z niego zadowolony.O firmie GoRepair

GoRepair to pogwarancyjny serwis, naprawiający smartfony, tablety i laptopy najpopularniejszych marek. Wygodne narzędzie, dostępne na stronie internetowej, umożliwia łatwe i szybkie zgłoszenie usterki oraz wybór terminu, w którym kurier odbierze urządzenie od klienta. Dla większości napraw dostępna jest natychmiastowa wycena kosztów. Typowe uszkodzenia są naprawiane od ręki, a w bardziej skomplikowanych przypadkach, czas naprawy jest ustalany indywidualnie. Gwarancja udzielana na usługi wykonane przez GoRepair to 12 miesięcy.

Więcej informacji: www.gorepair.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

GoRepair_-_naprawy_pogwarancyjne_bez_wychodzenia_z_domu_-_inf._prasowa_GoRepair.pdf

pdf | 140 KB

Pobierz
Naprawiony_laptop_-_ekran_kontrolny.jpg

grafika | 1,96 MB

Pobierz
Logo_GoRepair_-_poziome__bez_hasla.png

grafika | 41,3 KB

Pobierz
Dlaczego_warto_naprawia__w_GoRepair.png

grafika | 99,6 KB

Pobierz
Naprawiony_iPhone_6.jpg

grafika | 204 KB

Pobierz
GoRepair_-_naprawy_pogwarancyjne_bez_wychodzenia_z_domu_-_inf._prasowa_GoRepair.docx

docx | 78 KB

Pobierz
Naprawiony_laptop_Lenovo.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
Logo_GoRepair_-_poziome__na_szybie.jpg

grafika | 324 KB

Pobierz
Uszkodzony_laptop_Dell.jpg

grafika | 3,27 MB

Pobierz
Uszkodzony_telefon_Samsung.jpg

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.