Premier ONE – nowa seria ultraszybkich kart pamięci ADATA
Premier ONE – nowa seria ultraszybkich kart pamięci ADATA

Premier ONE – nowa seria ultraszybkich kart pamięci ADATA

Opublikowany

ADATA zaprezentowała pierwsze w swojej ofercie nośniki zgodne z klasą prędkości V90, która oznacza zdolność do nieprzerwanego utrzymania prędkości zapisu video na poziomie 90 MB/s i płynnego nagrywania w rozdzielczościach 4K oraz 8K.ADATA zaprezentowała pierwsze w swojej ofercie nośniki zgodne z klasą prędkości V90, która oznacza zdolność do nieprzerwanego utrzymania prędkości zapisu video na poziomie 90 MB/s i płynnego nagrywania w rozdzielczościach 4K oraz 8K.

Nowe karty z serii Premier ONE są zgodne ze standardem UHS-II U3 Class 10 i zostały wyposażone w nowoczesną pamięć 3D MLC NAND. Wersja SDXC osiąga prędkość do 290 MB/s podczas odczytu i do 260 MB/s podczas zapisu danych. Model w rozmiarze microSDXC osiąga odpowiednio 275 i 155 MB/s. Karty będą dostępne w trzech wersjach pojemnościowych ­­– 64, 128 i 256 GB.
Oba rozmiary kart z serii Premier One - zarówno SD jak i microSD, umożliwiają zapisywanie materiałów video zgodnych ze standardem V90 (90 MB/s), co wystarcza do płynnego rejestrowania filmów w rozdzielczościach 4K i 8K oraz w trybie VR. Karty znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest perfekcyjna jakość i transfer dużych ilości danych.
Jednocześnie ADATA zaprezentowała model Premier UHS-I Class 10, który osiąga prędkość do 85 MB/s podczas odczytu i 25 MB/s podczas zapisu danych. Karta będzie dostępna w rozmiarze microSDXC z adapterem do rozmiaru SDHC, w wariantach o pojemnościach 16, 32, 64 oraz 128 GB. Standard UHS-I oznacza możliwość płynnego nagrywania materiałów video w rozdzielczości FullHD, dlatego karta sprawdzi się w nowoczesnych smartfonach.
ADATA Premier_UHS_2.jpgADATA Premier_UHS.jpgADATA Premier_UHS_3.jpgADATA Premier_UHS_4.jpgADATA Premier_UHS_5.jpgADATA Premier_UHS_6.jpgADATA Premier_UHS_7.jpgADATA Premier_1.jpgADATA Premier_2.jpgADATA Premier_4.jpgADATA Premier_3.jpg
Wszystkie zaprezentowane karty pamięci zostały wyposażone w funkcję automatycznej korekcji błędów oraz są odporne na działanie wody, pyłów, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego. Nośniki mogą pracować w temperaturze od -25 do 85 stopni Celsjusza.
Dzięki uniwersalności zastosowanych formatów kart ADATA, są one zgodne z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów iOS, Android, Windows i Mac OS oraz praktycznie wszystkimi innymi urządzeniami, obsługującymi karty pamięci w standardzie microSD/SD.
Ceny poszczególnych kart nie są jeszcze znane. Wszystkie modele będą objęte dożywotnią gwarancją producenta.
Więcej informacji o kartach Premier ONE:
http://www.adata.com/en/feature/450 (microSDXC)
http://www.adata.com/en/feature/449 (SDXC)
Więcej informacji o kartach Premier:
http://www.adata.com/en/feature/451

O firmie ADATA

ADATA™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM, przenośnych pamięci masowych oraz kart microSD i SD. Firma została założona w 2001 roku. Od samego początku rozwija się w oparciu o filozofię tworzenia innowacyjnych oraz wyjątkowych produktów. Ten prosty przepis, realizowany przez ponad dekadę, pozwolił stopniowo rozszerzać ofertę marki ADATA i zdobyć zaufanie milionów klientów na całym świecie. ADATA kieruje się hasłem – Love, Life, Dreams.

Więcej informacji: www.adata.com
ADATA Polska na FB: www.facebook.com/ADATAPolska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ADATA Premier_UHS_6.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
ADATA Premier_UHS_7.jpg

grafika | 3,18 MB

Pobierz
ADATA Premier_UHS_2.jpg

grafika | 801 KB

Pobierz
ADATA Premier_1.jpg

grafika | 699 KB

Pobierz
ADATA Premier_2.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
ADATA Premier_UHS_3.jpg

grafika | 513 KB

Pobierz
ADATA Premier_4.jpg

grafika | 133 KB

Pobierz
Premier ONE – nowa seria ultraszybkich kart pamięci ADATA - inf. prasowa ADATA.pdf

pdf | 307 KB

Pobierz
Premier ONE – nowa seria ultraszybkich kart pamięci ADATA - inf. prasowa ADATA.doc

doc | 150 KB

Pobierz
ADATA Premier_UHS_5.jpg

grafika | 325 KB

Pobierz
ADATA Premier_UHS_4.jpg

grafika | 289 KB

Pobierz
ADATA Premier_3.jpg

grafika | 246 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.