Performance Engineering Meetup
Performance Engineering Meetup

Performance Engineering Meetup

Opublikowany

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.

W czasie spotkania omówimy, jak zbudować zespół Performance Engineering oraz przedyskutujemy najlepsze praktyki, narzędzia i wskazówki dotyczące tego zagadnienia.

Agenda:
  • Why Performance Matters
  • What makes a good Performance Engineer
  • Jmeter – Best Practices
  • Data Analytics with Jupyter and Pandas
  • Reporting
Prowadzącym spotkanie będzie Aodan O’Sullivan, który Performance Engineeringiem zajmuje się od 2000 roku. Przez te 17 lat miał okazję pracować z wieloma świetnymi inżynierami i rozwijać swoją wiedzę. Jego językiem skryptowym jest Python. Jest też wielkim fanem rozwiązań open source i Linuxa.
Meetup organizuje zespół Sabre Performance Lab (pLab). Składa się on z inżynierów specjalizujących się w mierzeniu, analizowaniu i poprawianiu wydajności systemów Sabre.

Rejestracja: performancemeetup.evenea.pl
Więcej informacji: facebook.com/events/123984091599418

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Performance Engineering Meetup - inf. prasowa Sabre.docx

docx | 162 KB

Pobierz
Performance Engineering Meetup - inf. prasowa Sabre.pdf

pdf | 384 KB

Pobierz
pLab Meetup.png

grafika | 256 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy polskie firmy są zaangażowane społecznie? Najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu

temu

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu rozwija się w Polsce co najmniej od kilkunastu lat. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
Krakowskie firmy w najnowszym raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”

temu

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu od kilku lat intensywnie rozwija się w Polsce. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
Sztuczna inteligencja w turystyce - Sabre tworzy chatbota dla biur podróży

temu

Sabre Corporation, firma zajmująca się technologiami IT dla turystyki, stworzyła inteligentnego chatbota, przeznaczonego dla hoteli i biur podróży. Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję znajdują zastosowania w kolejnych obszarach naszego życia. Tym razem usprawnią proces obsługi turystów, przede wszystkim dzięki możliwości jednoczesnego i natychmiastowego udzielania pomocy wielu konsumentom.
Gwiazdy YouTube'a w Krakowie - MeetUp® 2018 już w sobotę

temu

Kraków już po raz drugi został gospodarzem największej w Polsce imprezy dla YouTuberów i ich fanów - MeetUp® 2018. W sobotę 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 260 gwiazd internetu. Organizatorzy spodziewają się, że wydarzenie odwiedzi co najmniej 20 000 osób. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.