Performance Engineering Meetup
Performance Engineering Meetup

Performance Engineering Meetup

Opublikowany

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.

W czasie spotkania omówimy, jak zbudować zespół Performance Engineering oraz przedyskutujemy najlepsze praktyki, narzędzia i wskazówki dotyczące tego zagadnienia.

Agenda:
  • Why Performance Matters
  • What makes a good Performance Engineer
  • Jmeter – Best Practices
  • Data Analytics with Jupyter and Pandas
  • Reporting
Prowadzącym spotkanie będzie Aodan O’Sullivan, który Performance Engineeringiem zajmuje się od 2000 roku. Przez te 17 lat miał okazję pracować z wieloma świetnymi inżynierami i rozwijać swoją wiedzę. Jego językiem skryptowym jest Python. Jest też wielkim fanem rozwiązań open source i Linuxa.
Meetup organizuje zespół Sabre Performance Lab (pLab). Składa się on z inżynierów specjalizujących się w mierzeniu, analizowaniu i poprawianiu wydajności systemów Sabre.

Rejestracja: performancemeetup.evenea.pl
Więcej informacji: facebook.com/events/123984091599418

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Performance Engineering Meetup - inf. prasowa Sabre.docx

docx | 162 KB

Pobierz
Performance Engineering Meetup - inf. prasowa Sabre.pdf

pdf | 384 KB

Pobierz
pLab Meetup.png

grafika | 256 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Sztuczna inteligencja w turystyce - Sabre tworzy chatbota dla biur podróży

temu

Sabre Corporation, firma zajmująca się technologiami IT dla turystyki, stworzyła inteligentnego chatbota, przeznaczonego dla hoteli i biur podróży. Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję znajdują zastosowania w kolejnych obszarach naszego życia. Tym razem usprawnią proces obsługi turystów, przede wszystkim dzięki możliwości jednoczesnego i natychmiastowego udzielania pomocy wielu konsumentom.
Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

temu

Dzielenie się wartościowymi pomysłami, poszerzanie własnych horyzontów i wzajemne inspirowanie się – to główne założenia konferencji Talk’N’Roll, która odbędzie się w Krakowie 26 września. Jest to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez pracowników firmy Sabre. Do tej pory spotykali się oni we własnym gronie, zapraszając prelegentów z kraju i ze świata. W tym roku postanowili zaprosić na Talk’N’Roll wszystkich chętnych – udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja.
80 tys. złotych trafiło do małopolskich fundacji i organizacji pozarządowych

temu

Niemal każda z dużych krakowskich firm prowadzi na szeroką skalę własne akcje charytatywne i działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, czyli CSR (Corporate Social Responsibility). Jedną z przyczyn jest oczywiście chęć budowania pozytywnego wizerunku firmy. Jednak w przypadku dużych korporacji CSR jest normą, więc żadna z nich się nie wyróżnia na tym tle. Dużo ciekawszą przyczyną jest oddolna inicjatywa. Coraz częściej organizatorami i pomysłodawcami są sami pracownicy.
Europejczycy więcej czasu poświęcają na wyszukiwanie lotów niż na samą podróż

temu

Czas, jaki podróżni poświęcają na wybór optymalnej propozycji, pokazuje, jak złożona i zawiła może być droga do zarezerwowania biletu. Badania w tym zakresie na grupie 2200 podróżnych z Europy Zachodniej przeprowadziła firma Sabre, dostarczająca oprogramowanie dla branży

Ruszyły polskie kwalifikacje do igrzysk esportowych WESG i są już duże niespodzianki!

Polacy najpierw rywalizują między sobą w krajowych kwalifikacjach. Następnie czekają ich pojedynki z innymi przeciwnikami z Europy. Dopiero przejście tego etapu da możliwość uczestnictwa w World Electronic Sports Games Global Finals 2017 w marcu przyszłego roku. Nasi walczą w grach Counter-Strike: Global Offensive, Starcraft 2, Hearthstone i Dota 2.