Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a! MeetUp® 2018 już 1 września w Tauron Arenie

Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a! MeetUp® 2018 już 1 września w Tauron Arenie

Opublikowany

MeetUp® 2018 to szósta edycja największej polskiej imprezy dla YouTuberów i ich fanów. Już po raz drugi współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków. 1 września w Tauron Arenie będzie można spotkać blisko 100 największych gwiazd internetu. Poprzednia edycja zgromadziła niemal 20 tysięcy osób - w tym roku organizatorzy zamierzają pobić ten rekord.

Popularność wydarzenia wynika z tego, że jest jedyną okazją dla fanów do spotkania na żywo aż tak wielu twórców internetowych w jednym miejscu, których na co dzień mogą oglądać jedynie na ekranach telefonów i komputerów. MeetUp® to też doskonała szansa do poznania świata influencerów oraz zrozumienia ich fenomenu.
Wśród twórców wystąpią jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy rodzimej sceny YouTube, a jednocześnie ambasadorzy MeetUp® - Rezigiusz, Izak oraz Friz. Ich kanały subskrybuje łącznie 6,5 miliona widzów. Poza nimi na krakowskim evencie obecność potwierdziło wielu znanych twórców wideo, między innymi: Boxdel, Topowa Dycha, Wojan, Poszukiwacz, WiP Bros, Lachu oraz Jcob. Na imprezie pojawią się również Muserzy, czyli twórcy korzystający z aplikacji TikTok (dawniej Musical.ly), pozwalającej na tworzenie krótkich klipów wideo. Wśród nich będą największe gwiazdy, takie jak Dominik Rupiński, Kinga Sawczuk (Kompleksiara) oraz Julia Kostera.
Wejście na imprezę jest bezpłatne. Organizatorzy udostępniają jednak możliwość zakupu limitowanych biletów, które dają gwarancję ominięcia kolejek, wcześniejszego wejścia na wydarzenie oraz dostępu do specjalnych stref premium.
MU2017.jpgMU2017_2.jpgMU2017_3.jpg
"Cieszymy się, że już po raz drugi będziemy mieli okazję współpracować z Urzędem Miasta Krakowa przy organizowaniu naszej imprezy. Szczególnie, że zeszłoroczna edycja przyciągnęła tak wiele osób. MeetUp® daje fanom możliwość jeszcze większego pogłębiania swojej pasji. Ale to też wspaniała okazja dla wszystkich innych, w tym rodziców, do poznania świata, którym młodzież żyje na co dzień. Przed nami nie lada wyzwanie, planujemy bowiem pobić zeszłoroczny rekord 20 tysięcy fanów zgromadzonych na Tauron Arenie. Ale szeroki wachlarz twórców zajmujących się różnymi tematami oraz masa atrakcji przygotowanych na stoiskach partnerów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie” - mówi Tobiasz Wybraniec, prezes zarządu agencji GetHero, organizatora MeetUp®.
Miasto Kraków kolejny raz zostało głównym partnerem i współorganizatorem MeetUp®. W zeszłym roku współpraca zaowocowała powstaniem dwóch filmów, które promowały miasto, stworzonych przez największych polskich YouTuberów - Izaka oraz Rezigiusza. Oba materiały zostały wyświetlone w sumie ponad 2 miliony razy.
Również w tym roku organizatorzy planują stworzenie dedykowanych filmów z udziałem najpopularniejszych YouTuberów.
Organizatorem MeetUp® 2018 jest agencja kreatywna GetHero zajmująca się współpracą z twórcami i zrzeszaniem influencerów w ramach sieci partnerskiej YouTube.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MU2017_3.jpg

grafika | 4,7 MB

Pobierz
MU2017_2.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
MeetUp 2017.jpg

grafika | 454 KB

Pobierz
Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a!.pdf

pdf | 165 KB

Pobierz
Kraków po raz drugi zostanie polską stolicą YouTube’a!.docx

docx | 9,38 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Performance Engineering Meetup

temu

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.
Największe w Polsce spotkanie YouTuberów z fanami - podsumowanie

temu

Rozwój YouTube w Polsce oraz coraz większa popularność twórców przyczyniają się do powstawania wielu mitów na ich temat – zarobki, pasje i stosunek do fanów stale rozbudzają emocje.  Dla młodego pokolenia najwięksi twórcy z YouTube są bardziej rozpoznawalni niż gwiazdy telewizji.
Wielki sukces MeetUp® 2017 w Krakowie

temu

Kraków, 10.09.2017r - wczoraj w Tauron Arena odbyło się spotkanie gwiazd YouTube z fanami. W wydarzeniu, którego partnerem było Miasto Kraków, według szacunków organizatorów wzięło udział niemal 20 000 uczestników.
MeetUp® 2017 - największe spotkanie YouTuberów i ich fanów w Polsce już w najbliższą sobotę w Krakowie!

temu

MeetUp® 2017 to największe w Polsce i w naszej części Europy spotkanie społeczności YouTube i wideo. Piąta edycja imprezy po raz pierwszy odbędzie się w Krakowie. Już 9 września w Tauron Arenie będzie można spotkać ponad 200 twórców internetowych, w tym jedne z największych gwiazd polskiej sceny YouTube – ambasadorów MeetUp® reZigiusza i Izaka. Wejście na imprezę jest darmowe, jednak istnieje możliwość zakupu biletów premium czy fastrack, które dają gwarancję wcześniejszego wejścia na imprezę oraz dostęp do stref premium. Organizatorzy spodziewają się ponad 20 000 gości.