Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!
Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Dzielenie się wartościowymi pomysłami, poszerzanie własnych horyzontów i wzajemne inspirowanie się – to główne założenia konferencji Talk’N’Roll, która odbędzie się w Krakowie 26 września. Jest to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez pracowników firmy Sabre. Do tej pory spotykali się oni we własnym gronie, zapraszając prelegentów z kraju i ze świata. W tym roku postanowili zaprosić na Talk’N’Roll wszystkich chętnych – udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja.

Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany pomysłów i idei z różnych dziedzin, nie tylko IT i technologii. Tematy prelekcji są zróżnicowane, ale inspiracją każdej z nich jest hasło przewodnie „Geek driven adventure”. Zamysłem organizatorów było skupienie się na inicjatywach i projektach napędzanych pasją. Obecnie geekami nazywa się nieco oderwanych od rzeczywistości pasjonatów nowych technologii. Pracownicy Sabre chcą odczarować stereotyp przyklejonego do ekranu specjalisty IT i pokazać, że z programowania, informatyki i zaawansowanych technologii można czerpać inspirację do tworzenia ciekawych i ambitnych projektów, wykraczających daleko poza ramy tych dziedzin.
Podczas Talk’N’Roll będzie można wysłuchać prelekcji ludzi z całego świata reprezentujących różne kultury i obszary zainteresowań. Każdy z prelegentów będzie miał kilkanaście minut na przedstawienie swojej wypowiedzi. Pochodzący z Brazylii inżynier bezpieczeństwa informacji opowie o militaryzacji cyberprzestrzeni, doktor psychologii społecznej z Indii pokaże, jak wykorzystać nauki psychologiczne do zrozumienia społeczeństwa, a polski menedżer, harcmistrz, wykładowca i były sportowiec udowodni, że geekowie sprawdzają się nawet w sporcie.
Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Dokonać można tego za pośrednictwem strony: evenea.pl/imprezy/konferencje/krakow/talknroll-sabre-krakow-conference-2017-geek-driven-adventure-164830/
Organizator
Sabre dostarcza technologie informatyczne dla branży lotniczej, transportowej i turystycznej. Firma powstała w 1960 roku z inicjatywy American Airlines i IBM, a jej początkowym celem było stworzenie pierwszego skomputeryzowanego systemu rezerwacji lotów. W Krakowie od 2000 roku działa centrum rozwoju Sabre Corporation, zatrudniające około 1500 osób. Firma wspiera i inwestuje w pomysły swoich pracowników, czego jednym z efektów jest konferencja Talk’N’Roll.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Talk'n'roll Sabre Conference - informacja prasowa.docx

docx | 399 KB

Pobierz
Talk'n'roll Sabre Conference - informacja prasowa.pdf

pdf | 382 KB

Pobierz
Talk'N'Roll logo.png

grafika | 380 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy polskie firmy są zaangażowane społecznie? Najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu rozwija się w Polsce co najmniej od kilkunastu lat. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
Krakowskie firmy w najnowszym raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”

W najnowszym Raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” znalazło się 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. To ponad 300 praktyk więcej niż w ubiegłorocznym raporcie i kolejny rekord w 16-letniej historii publikacji. Społeczna odpowiedzialność biznesu od kilku lat intensywnie rozwija się w Polsce. Stoi za tym nie tylko moda, ale także oddolna inicjatywa samych pracowników i chęć pomagania innym.
Sztuczna inteligencja w turystyce - Sabre tworzy chatbota dla biur podróży

Sabre Corporation, firma zajmująca się technologiami IT dla turystyki, stworzyła inteligentnego chatbota, przeznaczonego dla hoteli i biur podróży. Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję znajdują zastosowania w kolejnych obszarach naszego życia. Tym razem usprawnią proces obsługi turystów, przede wszystkim dzięki możliwości jednoczesnego i natychmiastowego udzielania pomocy wielu konsumentom.
Performance Engineering Meetup

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.