Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!
Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Talk’N’Roll – zainspiruj się geekami!

Opublikowany

Dzielenie się wartościowymi pomysłami, poszerzanie własnych horyzontów i wzajemne inspirowanie się – to główne założenia konferencji Talk’N’Roll, która odbędzie się w Krakowie 26 września. Jest to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez pracowników firmy Sabre. Do tej pory spotykali się oni we własnym gronie, zapraszając prelegentów z kraju i ze świata. W tym roku postanowili zaprosić na Talk’N’Roll wszystkich chętnych – udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jedynie rejestracja.

Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany pomysłów i idei z różnych dziedzin, nie tylko IT i technologii. Tematy prelekcji są zróżnicowane, ale inspiracją każdej z nich jest hasło przewodnie „Geek driven adventure”. Zamysłem organizatorów było skupienie się na inicjatywach i projektach napędzanych pasją. Obecnie geekami nazywa się nieco oderwanych od rzeczywistości pasjonatów nowych technologii. Pracownicy Sabre chcą odczarować stereotyp przyklejonego do ekranu specjalisty IT i pokazać, że z programowania, informatyki i zaawansowanych technologii można czerpać inspirację do tworzenia ciekawych i ambitnych projektów, wykraczających daleko poza ramy tych dziedzin.
Podczas Talk’N’Roll będzie można wysłuchać prelekcji ludzi z całego świata reprezentujących różne kultury i obszary zainteresowań. Każdy z prelegentów będzie miał kilkanaście minut na przedstawienie swojej wypowiedzi. Pochodzący z Brazylii inżynier bezpieczeństwa informacji opowie o militaryzacji cyberprzestrzeni, doktor psychologii społecznej z Indii pokaże, jak wykorzystać nauki psychologiczne do zrozumienia społeczeństwa, a polski menedżer, harcmistrz, wykładowca i były sportowiec udowodni, że geekowie sprawdzają się nawet w sporcie.
Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Dokonać można tego za pośrednictwem strony: evenea.pl/imprezy/konferencje/krakow/talknroll-sabre-krakow-conference-2017-geek-driven-adventure-164830/
Organizator
Sabre dostarcza technologie informatyczne dla branży lotniczej, transportowej i turystycznej. Firma powstała w 1960 roku z inicjatywy American Airlines i IBM, a jej początkowym celem było stworzenie pierwszego skomputeryzowanego systemu rezerwacji lotów. W Krakowie od 2000 roku działa centrum rozwoju Sabre Corporation, zatrudniające około 1500 osób. Firma wspiera i inwestuje w pomysły swoich pracowników, czego jednym z efektów jest konferencja Talk’N’Roll.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Talk'n'roll Sabre Conference - informacja prasowa.docx

docx | 399 KB

Pobierz
Talk'n'roll Sabre Conference - informacja prasowa.pdf

pdf | 382 KB

Pobierz
Talk'N'Roll logo.png

grafika | 380 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Sztuczna inteligencja w turystyce - Sabre tworzy chatbota dla biur podróży

temu

Sabre Corporation, firma zajmująca się technologiami IT dla turystyki, stworzyła inteligentnego chatbota, przeznaczonego dla hoteli i biur podróży. Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję znajdują zastosowania w kolejnych obszarach naszego życia. Tym razem usprawnią proces obsługi turystów, przede wszystkim dzięki możliwości jednoczesnego i natychmiastowego udzielania pomocy wielu konsumentom.
Performance Engineering Meetup

temu

26 października Sabre Polska organizuje w Krakowie spotkanie poświęcone zagadnieniom z obszaru Performance Engineering. Sabre Meetup to cykl wydarzeń poświęconych różnym aspektom technologii i pracy w IT. Najbliższe z nich będzie dotyczyło technik wykorzystywanych do zapewniania stabilności i wydajności systemów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja.
Agencja Fantasy Expo wprowadza struktury średniego szczebla

temu

Utworzenie nowej struktury organizacyjnej ma na celu podniesienie efektywności zarządzania, usprawnienie delegowania zadań i stworzenie nowych obszarów odpowiedzialności. W grudniu 2017 r. pięciu pracowników Fantasy Expo objęło albo jest w trakcie obejmowania wyższych st
XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10 – nowa podkładka i myszka z podświetleniem LED RGB od ADATA

temu

ADATA zaprezentowała nową podkładkę i myszkę dedykowane dla graczy oraz entuzjastów sprzętu komputerowego. Oba urządzenia wyróżniają się efektownym podświetleniem LED RGB.  

XPG SX9000 – najszybszy dysk SSD od ADATA

Dzięki zastosowaniu kości pamięci MLC oraz kontrolera Marvell, model XPG SX9000 podnosi poprzeczkę wydajności jeszcze wyżej i staje się najszybszym dyskiem SSD w ofercie firmy ADATA.